N5

Preparat do codziennego czyszczenia łazienek i sanitariatów zawiera cząstki srebra i miedzi aXonnite® o właściwościach wirusobójczych, bakteriobójczych i grzybobójczych.

Pojemność: 5l kanister

pH: (koncentrat) 2 

pH: (roztwór 10%) ok. 3

Przeznaczenie/Zastosowanie: kwasowy antybakteryjny preparat do mycia sanitariatów, zawierający cząstki aXonnite® Silver i aXonnite® Copper. Usuwa kamień, zacieki wodne i osady z ceramicznych urządzeń sanitarnych (umywalki, wanny, miski sedesowe itp.). Doskonale czyści takie powierzchnie jak; chrom, stal nierdzewna, glazura, terakota, szkło, tworzywa sztuczne (żłoby, kraty boksów itp.). Obecność cząstek srebra i miedzi zabezpiecza przed rozwojem mikroorganizmów na mytych powierzchniach, a co za tym idzie, eliminuje nieprzyjemny zapach w pomieszczeniach sanitarnych. Stosowanie aXoclean® N5 dodatkowo eliminuje rozwój patogenów na mopach, którymi myta jest podłoga.

Dozowanie: 1:20 lub gotowy do użytku

Sposób użycia:

  • nanieść na czyszczoną powierzchnię, rozprowadzić i odczekać kilka minut
  • spłukać wodą
  • dla uzyskania lśniącej powierzchni np. na stali nierdzewnej, wytrzeć do sucha

Uwagi: preparatu nie należy używać na powierzchniach wrażliwych na kwasy (marmur czy delikatna emalia). Nie wolno mieszać aXoclean® N5 ze środkami zawierającymi chlor.

Atesty/Dopuszczenia: Atest Higieniczny PZH nr HK/B/0945/03/2009

Stan magazynowy: 100 szt.
100,12

Ilość sztuk:

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info