O NAS

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat produkuje nano- i microcząstki metali szlachetnych i półszlachetnych według autorskiej, opatentowanej metody - technologii aXonnite®.

O nas

Wytwarzane przez nas cząstki srebra, złota, miedzi i platyny (aXonnite® Silver, Gold, Copper, Platinum) charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami: silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym, przeciwgrzybiczym, regenerującym, stymulującym - niespotykanymi w cząstkach wytwarzanych innymi metodami. Dzięki unikalnym cechom i właściwościom aXonnite® znajdują zastosowanie w bardzo szerokim zakresie. Dlatego też współpracujemy z wieloma branżami, od przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego po rolnictwo i budownictwo.

cząsteczki

Jako firma współpracująca z różnymi branżami, należymy do wielu organizacji, między innymi Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych, Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Jesteśmy także autorami oraz właścicielami kilku patentów wykorzystujących działanie aXonnite® w różnych dziedzinach.

Nano-tech Polska to firma mająca na celu ciągłe udoskonalanie cząstek aXonnite®, intensywnie współpracuje z wieloma instytucjami i ośrodkami naukowymi, m.in. Instytutem Fizyki PAN, Zakładem Genetyki Bakterii na Wydziale Biologii UW, Instytutem Mikrobiologii i Immunologii Śląskiej Akademii Nauk, Zakładem Mikrobiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W wyniku badań w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie oraz w licznych laboratoriach komercyjnych, ostatecznie potwierdziliśmy bezpieczeństwo stosowania cząstek aXonnite®.

Mapa Google

Napisz do nas!

Kontakt

"NANO-TECH POLSKA" SP. Z O.O. SP. K. ul. Wał Miedzeszyński 203
04-987 Warszawa
ADRES KORESPONDECYJNY:

TEL: 728 842 557 TEL: 602 214 839 NIP: 532-195-82-06

GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9 - 16

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info