anty-COVID

aXonnite® Protect to program zabezpieczający drogi i źródła zakażeń przed rozwojem patogenów. Dwa proste kroki umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa nas samych oraz naszego otoczenia.

Ochrona 360°

Dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja powierzchni

Dezynfekcja osób

Dezynfekcja osób

Dezynfekcja przestrzeni za pomocą rozpylacza mgły

Dezynfekcja przestrzeni za pomocą rozpylacza mgły

KROK 1: Ochrona osobista

Zabezpieczenie dróg zakażeń

Nos, gardło oraz dłonie to główne drogi zakażeń wirusami, bakteriami oraz grzybami. Tymi drogami dostają się dalej, w głąb organizmu wraz z wdychanym powietrzem czy po dotknięciu zainfekowanych powierzchni.

nanobiotic axonnite
nanobiotic axonnite

Program aXonnite® Protect, oparty na preparatach bazujących na antymikrobowym działaniu aXonnite® Silver, umożliwia profilaktyczne zabezpieczenie błon śluzowych górnych dróg oddechowych. Badania wskazują, że to właśnie górne drogi oddechowe, a szczególnie nos, są główną drogą zakażeń i przedostawania się patogenów w głąb organizmu. Specjalistyczne wyroby medyczne marki Nanobiotic® blokują namnażanie się patogenów w jamie nosowej i gardle.  Dlatego warto zastosować np. Nanobiotic® NOS I ZATOKI czy Nanobiotic® GARDŁO w celu zabezpieczenia błon śluzowych przed bakteriami, wirusami czy grzybami.

Dezynfekcję i zabezpieczenie dłoni po każdorazowym ryzyku zetknięcia się z patogenami na dotykanych powierzchniach zapewnia aXonnite® Silver Preparat Dezynfekcyjny, który jednocześnie może służyć do zabezpieczania maseczek. Chroni on przed kumulowaniem się wirusów i bakterii, ale głównie przed rozwojem grzybów (wdychanych z maseczki do płuc), powstających na zawilgotniałej masce. Co więcej, Preparat Dezynfekcyjny zabezpiecza długotrwale pokryte srebrem aXonnite® powierzenie. Jest przez wszystkim bezpieczny dla skóry, nie niszczy jej warstwy hydrolipidowej. W użytku jest bezzapachowy, nie odbarwia tkanin.  nie wyparowuje jak w przypadku np. dezynfekcji z udziałem alkoholu, a więc zapewnia permanentną ochronę zabezpieczonej powierzchni.

Preparat dezynfekcyjny

KROK 2: Ograniczenie przenoszenia zakażeń

nanobiotic axonnite

Zabezpieczenie źródeł zakażeń
Źródłem zakażeń w otaczającym na świecie są głównie wszelkiego rodzaju powierzchnie. Szczególnie niebezpieczne są te wielodotykowe, jak klamki, poręcze, krany, kurki, włączniki. Innym powszechnym środowiskiem bytowania patogenów jest oczywiście powietrze.

W związku z powyższym skuteczne zabezpieczenie przenoszenia infekcji oraz utrzymania bezpieczeństwa bakteriologicznego zapewnia jedynie systematyczna dezynfekcja i zabezpieczanie wszelkich powierzchni dotykowych preparatami bakterio-, wiruso- i grzybobójczymi. Dla dodatkowego podniesienia bezpieczeństwa w zamkniętych przestrzeniach, czyli domach, przestrzeniach biurowych i produkcyjnych, niezbędna jest dezynfekcja i oczyszczanie powietrza, np. przez zamgławiania czy stosowanie bramek dezynfekujących.

Produkty dla ochrony antymikrobowej

Nanobiotic® MED Silver Nos i Zatoki

Nanobiotic® MED Silver Nos i Zatoki

Sprawdź w sklepie »
aXonnite® Silver

aXonnite® Silver

preperat dezynfekcyjny

*srebro aXonnite® posiada Certyfikat dla wyrobów medycznych ISO 13 485 wydanym przez TÜV Rheinland GmbH

Sprawdź w sklepie »
aXo A70

aXo A70

żel do dezynfekcji rąk
Sprawdź w sklepie »

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info