Clean&Fresh

Preparat zabezpieczający i modyfikujący do powierzchni szklanych i ze stali nierdzewnej. Powierzchnie nabierają właściwości samoczyszczących i oczyszczających powietrze zawiera cząstki srebra aXonnite® o właściwościach wirusobójczych, bakteriobójczych i grzybobójczych.

Pojemność: 0,5l butelka

Przeznaczenie/Zastosowanie: aktywuje fotokatalityczne oczyszczanie powietrza na powierzchniach szklanych i ze stali nierdzewnej pod działaniem promieniowania UVA i słonecznego. Użycie C&F redukuje zapachy (przy odpowiedniej ilości promieniowania). Aktywowana powierzchnia nabiera właściwości samoczyszczących, przez co jest dużo łatwiejsza w utrzymaniu, zachowując trwałość od 2 do 12 tygodni. Powierzchnie szklane i ze stali nierdzewnej, mają czysty i krystaliczny wygląd. Cząsteczki srebra aXonnite®, nadają powierzchni właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.

Preparat gotowy do użycia

Stosować tylko do wewnętrznych powierzchni szyb i okien. Dobrze wymieszać przed użyciem. Nie rozcieńczać i nie mieszać z innymi substancjami.

Preparat na bazie minerałów, bezpieczny dla ludzi i zwierząt. 

Sposób użycia: preparat nanieść natryskowo na powierzchnię (najlepiej za pomocą natrysku pistoletem elektrostatycznym), można użyć także opryskiwacza ręcznego. Powierzchnia przed aplikacją musi być umyta, odtłuszczona i sucha. Po naniesieniu wytrzeć powierzchnię do sucha ścierką z mikrowłókna do powierzchni szklanych. Odciski palców, drobne zabrudzenia usuwać suchą ściereczką do szyb. Nie używać agresywnych środków do czyszczenia szyb, np. na bazie alkoholu. W zależności od intensywności użytkowania, powłokę należy odnowić- nałożyć ponownie po 2 do 12 tygodniach. Po nałożeniu powłoki nie myć powierzchni przez 48 godzin.


 

Stan magazynowy: 98 szt.
121,77

Ilość sztuk:

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info