Opinie

13/07/2021

Bardzo dobre jakości, godne polecenia

11/06/2021

Firma jest godna polecenia, rzetelna i ma bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Produkty są najwyższej jakości, moim zdaniem móż stosować zarówno w problemach skóry (wnuczka stosuje na skórę twarzy z doskonałym efektem) a ja wyleczyłam rozległe poparzenia ręki związane z podaniem chemioterapii. Na chwilę obecną nie znam lepszych produktów

13/04/2021

Jesteśmy zachwyceni produktami, w prostocie i naturalności jest siła. Jesteśmy rodziną alergików, szukamy produktów naturalnych o prostym składzie. Cieszymy się, że w gąszczu tak wielu producentów udało nam się Państwa firmę odnaleźć. Realizacja zamówień bardzo szybka, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecamy wszystkim znajomym, którzy są również zadowoleni z produktów.

24/03/2021

Produkty opisałam powyżej - dla mnie najwyższa jakość! Jednego dnia zamawiam, drugiego dostaje produkty - podoba mi się dbałość o klienta.

17/03/2021

POLECAM !!!!! :)

14/10/2020

Preparat na gardło jest super.

09/09/2020

Mam nadzieje, że będę zadowolona, potrzebuję trochę czasu

15/07/2020

Do stosowania produktów zachęcił mnie mój tata. Najpierw podchodziłam do nich ostrożnie, a teraz właściwie jak tylko poczuję że coś mi dolega lub mojemu dziecku to sięgam po serię nanobiotic silver lub gold. Efekty stosowania są widoczne już po kilku dniach. Serdecznie polecam.

03/04/2020

Z wodą z nano srebrem i złotem dopiero zaczynam przygodę ale widzę że działa gdyż miałem problem z grypą i innymi infekcjami związanymi z tą chorobą i po dwóch dniach zauważyłem poprawę. Więc za czołem pić 3 razy najpierw po 5 ml potem 3 razy po 10 ml, teraz piję profilaktycznie 1 raz dziennie po 10 ml. Jestem zadowolony z produktu jak również z firmy od której kupiłem. Bardzo szybka dostawa dzisiaj zamawiam jutro przesyłka jest u mnie. Polecam tą firmę jak również produkt który zakupiłem.Szkoda tylko że nie produkują w większych opakowaniach.

30/03/2020

Wysoka niezmienna jakość

18/03/2020

Dobra jakość produktów.

27/01/2020

Używam od początku Państwa działalności rynkowej. Jestem "doopiekowaną" i bardzo zadowolona z rezultatów

22/10/2019

Jestem mamą skrajnego wcześniaka z wieloma powikłaniami. Od co najmniej 3 lat stosujemy srebro koloidalne firmy Nano - Tech i jestem przekonana że niejednokrotnie uratowało uratowało życie mojemu teraz 5-letniemu synkowi. Pierwszy raz przekonałam się o gdy po operacji płuc walczyliśmy z kolejnymi ciężkimi infekcjami spowodowanymi pałeczką ropy błękitnej. Prowadząca jego leczenie doktor powiedziała, że niestety ale skończyły się już antybiotyki które możemy zastosować. Zapytałam o srebro, ale powiedziała że nie może mi go zapisać w zaleceniach. Wtedy poprosiłam, żeby poszukała w literaturze medycznej informacji na temat przeciwskazań do stosowania srebra koloidalnego u mojego synka. Nie znalazła ich, więc zaczęłam podawać mu je doustnie 2 razy dziennie, początkowo po 5 ml, doszłam do 15 ml. Syn w czasie infekcji wymagał cały czas podawania 2-3 l tlenu przez maseczkę. Co kilka tygodni gdy było lepiej z oddychaniem, robiłam kilkudniowe przerwy. Po kilku miesiacach, w posiewach nie wyhodowano już tej bakterii. Żałuję tylko że nie robiłam mu wtedy inhalacji ze srebra, byłoby pewnie krócej. Później przechodziliśmy ciężkie zakażenia mózgu od gronkowca. Lekarze dziwili się, że nie dostał sepsy i że w ogóle przeżył. Stosowałam srebro obok antybiotyków. Teraz po długich pobytach w szpitalach walczymy z gronkowcem w płucach. Dopiero gdy stosuję srebro wewnętrznie i w inhalacjach, udaje się funkcjionować bez dodatkowego tlenu gdy nie śpi. Latem zrobiłam przerwę w stosowaniu srebra i niestety cały czas syn musiał mieć podawany tlen (z powodu nadmiaru wydzieliny w płucach). Za sukces uważam, że już pół roku nie stosujemy antybiotyków. Gdy zaczyna się infekcja - stosujemy srebro i inne naturalne sposoby.

14/10/2019

Dopiero zaczynam przygodę z tymi produktami. Byłam baaardzo przeziębiona. Po pierwszym zastosowaniu kropli ze srebrem, cały dzień oddychałam nosem. Natomiast sprey do gardła (też ze srebrem) rewelacyjnie nawilża. Wrócił mi głos. Krem ze złotem ukoił mój obolały nos. Produkty są naprawdę super. Ceny przystępne. Dostawa na drugi dzień. Napewno jeszcze będę zamawiać i zachęcać znajomych do zapoznania się z ofertą. Dodam jeszcze słówko... obsługa przemiła.

19/09/2019

są po prostu rewelacyjne!!! bardzo szybko widać efekty ich stosowania :)

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info