NZ

Skoncentrowany Alkaliczny preparat do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni zawiera cząstki srebra aXonnite® o właściwościach wirusobójczych, bakteriobójczych i grzybobójczych, nie zawiera detergentów.

Pojemność: 5l kanister

Przeznaczenie/Zastosowanie: Preparat do skutecznego usuwania zabrudzeń pochodzenia organicznego, olejów i tłuszczów, do codziennego oraz okresowego czyszczenia i zabezpieczania powierzchni. Przeznaczony do stosowania na powierzchniach odpornych na wodę i działanie substancji alkalicznych. Może być stosowany do czyszczenia ścian, podłóg (z wyjątkiem zabezpieczonych powłokami polimerowymi) sprzętów itp. Dzięki zastosowaniu technologii aXonnite® długotrwale zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed namnażaniem wirusów, bakterii i grzybów.

Przeznaczenie: Do wszystkich podłóg i powierzchni wodoodpornych, takich jak: PCV, linoleum, winyl, kamień, terrakota, guma, żywica epoksydowa, laminaty itp.

Sposób użycia i dozowanie, mycie:

  • maszynowe stosować w rozcieńczeniu 1:10 - 1:50, raz na tydzień (w gastronomii stosować codziennie)
  • czyszczenia ręczne w rozcieńczeniu 1:5 do 1:20 nanosić spryskiwaczem, ścierką, gąbką lub z użyciem mopa, stosować codziennie.

 

Stan magazynowy: 100 szt.
166,42

Ilość sztuk:

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info