N3

Preparat do mycia podłóg i powierzchni wodoodpornych zawiera cząstki srebra i miedzi aXonnite® o właściwościach wirusobójczych, bakteriobójczych i grzybobójczych.

Pojemność: 5l kanister

pH: (koncentrat) ok. 8,4

pH: (roztwór 1%) ok. 7,4

Przeznaczenie/Zastosowanie: antybakteryjny niskopieniący środek do codziennego mycia podłóg wodoodpornych wykonanych z PCV, linoleum, winylu, kamienia, terrakoty, gumy, żywicy epoksydowej itp., jak też zabezpieczonych powłokami polimerowymi. Dzięki zawartości cząstek aXonnite® silver i aXonnite® Copper każdorazowe umycie podłogi zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów na sprzątanych powierzchniach. aXoclean N3 jest szczególnie rekomendowany do mycia podłóg w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych (OIT, gabinety zabiegowe, sale chorych, korytarze itp.). Stosowanie aXoclean N3 dodatkowo zabezpiecza przed rozwojem mikroorganizmów na mopach którymi myta jest podłoga.

Dozowanie: mycie maszynowe – rozcieńczenie od 1:100 do 1: 200

mycie ręczne – rozcieńczenie od 1: 20 do 1: 100 

Sposób użycia:

  • w przypadku mycia maszynowego należy przygotować roztwór roboczy i postępować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia

  • w przypadku mycia ręcznego w zależności od wymagań higienicznych można preparat aXoclean N3 wykorzystać w tzw. „systemie dwu wiaderkowym” lub w „systemie jednego mopa”

Uwagi: posiada przyjemny cytrusowy zapach

Atesty/Dopuszczenia: Atest Higieniczny PZH nr HK/B/0945/02/2009

Stan magazynowy: 99 szt.
158,30

Ilość sztuk:

Akceptuję politykę prywatności cookies serwisu.

Info